Przeżyj niesamowitą przygodę w Parku Atrakcji i zostań wojownikiem Ninja. Trenuj i zdobywaj nowe umiejętności. Moc atrakcji czeka właśnie na Ciebie!

Zapraszamy do świata wojowników ninja fanów parkour i nie tylko. Poszukiwacze nowych wyzwań będą mogli sprawdzić się podczas pokonywania naszego parku przeszkód. Niezapomniane wspomnienia i świetna zabawa gwarantowana! Park Atrakcji powstał z myślą o dzieciach, ale również rodzicach, którzy mogą odpocząć w przygotowanej dla nich strefie.

Ninja Park Atrakcji to idealne miejsce na odpoczynek i zabawę dla całej rodziny, wycieczkę dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych oraz organizację urodzin!

Nasze animatorki

Paulina

Praca z dziećmi jest dla mnie przyjemnością. Jako pedagog, rozumiem potrzeby dzieci i potrafię porozumieć się z nimi idealnie. Bez trudu łapię kontakt z dziećmi w każdym wieku, przez co zawsze jesteśmy zadowoleni wspólną, energetyczną zabawą. Cieszę się, kiedy Rodzice wraz z podopiecznymi są usatysfakcjonowani.

Paulina

Ninja Park Atrakcji to idealne miejsce dla mnie. Praca daje mi możliwość robienia tego co kocham. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi. Jako pedagog mam doświadczenie w pracy z dziećmi, dobry kontakt z nimi sprawia, ze dzieci potrafią się ze mną bez problemu porozumieć i dogadać. Jestem szczęśliwa kiedy widzę uśmiech na twarzach dzieci jak i ich zadowolenie ze wspólnej zabawy.

Wiktoria

W pracy z dziećmi najważniejsze są ich radość, uśmiech oraz poczucie bezpieczeństwa.

To sama przyjemność odkrywać z maluchami świat wyobraźni!

Anastazja

Uwielbiam pracować z dziećmi, dlatego świetnie odnajduję się w  Ninja Parku Atrakcji.

Zadowolenie i radość dzieci to dla mnie największy sukces.

To Top